ساتا جم ساتا جم
0

09966507515

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین:

شرایط و قوانین فروشگاه ″ساتا جم″ شامل – و نه محدود به – موارد زیر می‌ باشند. با توجه به این ‌که وب‌سایت ساتا جم در حال توسعه است، این قوانین ممکن است با گذشت زمان تغییر کنند و فروشگاه حق اعمال تغییرات را برای خود محفوظ میدارد. تداوم استفاده شما از این سایت به معنای موافقت‌تان با آخرین نسخه شرایط و قوانین فروشگاه ساتا جم است.

*هرگونه استفاده یا خرید محصول از سایت ساتا جم به هر نحوی به منزله پذیرش این توافق نامه است پس لطفا قوانین خرید را با دقت بخوانید*

تعاریف:

در این متن منظور از «ساتا جم» ، «فروشگاه» ، «فروشگاه ساتا جم» ، «سایت و وبسایت ساتا جم» ، «سایت» ، «وبسایت» ، «ما» ، «تیم انجام سفارشات» ، «این فروشگاه» ، «اپراتور» ، «گروه ساتا جم» ، فروشگاه ساتا جم یعنی www.satagem.ir و «کاربر» ، «کاربران» «مشتری» ، «مشتریان» ، «خریدار» ، «خریداران» ، «شما» و «خود مشتری» به معنی خریداران محصول، مشتریان، بازدیدکنندگان و کلیه کسانی که از خدمات و محصولات ساتا جم استفاده می کنند می باشد. همچنین «سفارش» ، «کالا» ، «خدمات» ، «سفارشات» ، شامل محصولات و آیتم های درون بازی است که به صورت مجازی می باشند. در زمان نگارش این متن، ساتا جم هیچگونه محصول فیزیکی ای عرضه نمی‌ کند.

قوانین مربوط به خرید

1- مشتری مسئول ارائه اطلاعات صحیح (نام، نام خانوادگی، شماره تماس و ایمیل و پسورد اکانت) می باشد و هرگونه خسارات ناشی از ارائه اطلاعات نامعتبر یا اشتباه به عهده ی خود مشتری خواهد بود.

2-  این فروشگاه متعهد به رعایت “قوانین مصوب تجارت الکترونیک جمهوری اسلامی ایران” و قوانین “حفظ حریم خصوصی” می باشد. لذا این قوانین نیز شامل حال مشتریان خواهد بود.

3- سوء استفاده زبانی یا کتبی از هر نوع (از جمله اما نه محدود به) تهدید، سوء استفاده و یا اظهارات افترا آمیز مشتری به کارمندان یا فروشگاه ساتا جم، عضو و یا پشتیبانی ساتا جم منجر به توقف فوری ارائه خدمات به مشتری خواهد شد و ساتا جم حق لغو فوری سفارش و عودت وجه با کسر 10 الی 200 هزار تومان (بسته به نوع محصول خریداری شده) را دارد.

4- کنسل کردن سفارش، به 2 روش ممکن می باشد(بجز سفارشات زمانبر):

الف) جایگزین کردن محصول خریداری شده با محصولات دیگر موجود در سایت ساتا جم ب) بازگشت هزینه با کسر کارمزد (بین 10 تا 200 هزار تومان بسته به مبلغ و بسته‌ی خریداری شده) طی 7 روز کاری

5- در صورتی که اپراتور و تیم انجام سفارشات قادر به انجام سفارش کاربر نباشد یا مشتری درخواست بازگشت وجه خود را کرده باشد، وجه پرداخت شده فقط به کارت بانکی ای که توسط آن پرداخت صورت گرفته است واریز میشود و هزینه‌ی کارمزد بازگشت وجه به عهده‌‌ی مشتری میباشد.

6- در شرایط خاصی که در کانال اطلاع رسانی خواهد شد، انجام سفارشات ممکن است با 5 روز تاخیر همراه شود، شرایطی مانند “پایان موجودی دلار”، “خرابی سایت پذیرنده بازی” و … ، در صورت وجود این مشکلات مشتری حق هیچ گونه اعتراضی را ندارد.

7-  در وارد کردن اطلاعات اکانت دقت کنید. در صورتی که رمز یا ایمیل وارد شده توسط مشتری اشتباه باشد، زمان انجام سفارش (از زمان تعیین شده توسط ساتا جم) بیشتر خواهد بود و مشتری حق اعتراض نخواهد داشت.

8- در سفارشاتی که با آیدی اکانت (بدون ایمیل و رمز) انجام میشود تمامی مسئولیت ها با خریدار بوده و خریدار موظف است آیدی آکانت را به درستی وارد کند، درصورت اشتباه وارد کردن آیدی اکانت توسط خریدار و انجام سفارش، ساتا جم مبلغی بازگشت نداده و مسئولیتی نخواهد داشت.

9- خریدار محترم موظف است پس از تکمیل سفارش نسبت به تعویض رمز عبور اکانت خود و فعال کردن رمز عبور دو مرحله ای خود اقدام کند؛درغیر این صورت عواقب تمامی اتفاقات ممکن با خریدار خواهد بود.

10- سفارشاتی که از طریق اطلاعات گوگل یا فیسبوک انجام میشوند نیاز به ریکاوری کد دارند، آموزش دریافت ریکاوری کد هنگام خرید به خریداران داده خواهد شد، در صورت وارد کردن ریکاوری کد اشتباه و یا منقضی بودن آن سفارش شما ممکن است تا 72 ساعت بعد از ارسال کد های جدید تاخیر بخورد.

11- تیم ساتا جم به دلیل تحریم های موجود هیچ مسئولیتی در برابر کاد پوینت های واریزی که 24 ساعت از خریداری آنها گذشته نخواهد داشت لذا خواهشمند است کاد پوینت های واریزی در اولین فرصت استفاده گردد و از نگهداری بیهوده در اکانت خودداری فرمایید!

12- بسته های ارزان قیمت با برچسب «زمانبر» در انتهای نام محصول مشخص شده اند، این محصولات به درخواست کاربران به سایت اضافه شده اند و از فروشگاه های خارج کشور خریداری خواهد شد، تمامی این محصولات قبل از اضافه شدن به سایت حداقل 90 روز تست شده اند و بعد از این که هیچ مشکلی برای اکانت ها پیش نیامده، به سایت اضافه شده اند، درصورت بروز هرگونه مشکل تیم ساتا جم هیچ مسئولیتی را پذیرا نیست. ضمنا سفارشات زمانبر بعد از ثبت سفارش به هیچ عنوان و به هیچ دلیلی قابل لغو کردن نمیباشند لطفا قبل از خرید این محصولات نهایت دقت را داشته باشید.

13-  از آنجایی که بسته های ارزان قیمت بازی ها که با برچسب «زمانبر» در انتهای نام محصول مشخص شده اند از پنل های خارجی خریداری میشوند ممکن است تکمیل این سفارشات با 5 روز تاخیر انجام شود و مشتری حق اعتراض قبل از زمان ذکر شده را نخواهد داشت لذا لطفا قبل از خرید دقت نمایید.

14- در صورت خرید پک های فوری و زمانبر اگر به هر دلیلی قیمت گیفت کارت ها تغییر کند، اکانتی دچار باگ شود یا مشکلات دیگر….. کاربر موظف است ما به تفاوت هزینه را پرداخت کند تا سفارش با قیمت جدید انجام شود. در صورتی که کاربر درخواست لغو سفارش را نماید کارمزد بازگشت وجه به عهده مشتری خواهد بود.

15- مشتری گرامی تا 14 روز بعد از قرار گرفتن سفارش در حالت اطلاعات اشتباه و یا تایید دو مرحله حق پیگیری سفارش را دارد و درصورتی که تا 14 روز هیچ گونه ارتباطی با پشتیبانی برقرار نکند سفارش از سایت حذف خواهد شد.

16- ساتا جم تنها مسئولیت خرید های انجام شده از طریق سایت را قبول خواهد کرد و مسئولیت سفارشات ثبت شده در شبکه های اجتماعی حتی درصورتی که از کارمندان ساتا جم باشد با خود خریدار و فرد فروشنده خواهد بود.

17- از آنجا که احراز هویت سنی و قانونی خریدار در خرید اینترنتی غیر ممکن و امری خارج از حیطه دسترسی ساتا جم می باشد، بدیهی است که تشخیص خرید برای افراد زیر 18 سال میسر نمی باشد. با توجه به اینکه محصول این فروشگاه یک محصول دیجیتالی است، پس قابل عودت نمی باشد. لذا پس از تحویل محصول به خریدار، این فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در خصوص چون و چرای آن ندارد.

18- شما با خرید از این سایت تایید میکنید حداقل 18 سال برای انجام خرید های اینترنتی را دارید.

19- این مجموعه تحت هیچ شرایطی در حوزه فعالیت مرتبط با صرافی ها از جمله خرید و فروش ارز اسکناس/حواله ورود پیدا نکرده و نخواهد کرد.

20- هیچگونه خرید و فروش و اطلاع رسانی نرخ اسکناس ارز و سکه از طریق این تارنما صورت نمیگیرد.

21- ساتا جم ممکن است در هر لحظه از کاربران درخواست احراز هویت کند. توجه داشته باشید با موافقت با قوانین کاربر هیچ گونه حق اعتراض نسبت به تایید هویت کارت بانکی که با آن خرید انجام شده را نخواهد داشت و انجام سفارش و یا عودت وجه نیازمند انجام مراحل احراز هویت و تایید آن توسط تیم ساتا جم است. همچنین برای سفارشاتی که مبلغ جمع سفارش بیش از 500 هزار تومان باشد انجام احراز هویت کاملا الزامی است و توجه داشته باشید فرایند تایید مدارک احراز هویت ممکن است بین 1 الی 12 ساعت به طول انجامد.

22- مدیران ساتا جم این حق را دارند که بعد از 3 بار دریافت اطلاعات غلط از سوی مشتری، سفارش مشتری را لغو کرده و 20 درصد هزینه تا سقف 200 هزار تومان را از مبلغ سفارش کسر کرده و مابقی مبلغ را عودت دهند.

23- ارسال اطلاعات اشتباه ممکن است انجام سفارش را تا 72 ساعت به تاخیر اندازد، قبل از ارسال اطلاعات لطفا دقت کنید.

24- پیگیری سفارشاتی که برای ورود به حساب شما مشکل دارند فقط از طریق شماره تماس می باشد پس دقت کنید شماره تماس صحیح را وارد کنید.

25- قبل از سفارش پیشنهادات و بسته های بازی، لطفاً مطمئن شوید که بسته یا پیشنهاد در حساب بازی شما موجود است و حداقل 24 ساعت باقی مانده است.

26- اگر بسته ای را خریداری کنید که در حساب کاربری شما موجود نیست، بسته قابل برگشت نیست و با بسته های موجود جایگزین می شود.

27- با واریز وجه و خرید محصول از فروشگاه ما بدون شک شما قوانین فوق رو پذیرفته اید.

4.5/5 - (15 امتیاز)